تلفن های فروشگاه

از ساعت ۱۰ تا ۱۷2

09107593418

09107593417


عرضه مستقيم عينك آفتابي ريبن ( عینک آفتابی ریین مدل دودی ) با کیفیت عالی و یو وی ۴۰۰ در فروشگاه پارسین مارکت مدلی از عینک ریبن که هم مردانه است و هم زنانه و در واقع برای تمامی افراد مناسب می باشد.ریبن در ۹۹ درصد از سایتهای فروش عینک جزء پر فروش ترین عینکهای آفتابی است.

عینک ریبن خلبانی برای اولین بار برای خلبانان ایالت متحده آمریکا تهیه و ساخته شد که در هنگام پرواز بتوانند به راحتی در آسمان پرواز کنند و در گذشت زمان عینک آفتابی ریبن یکی از منتخب های مردمی شناخته شد و با اینکه پس از گذشت چندین سال از طراحی عینک آفتابی ریبن اورجینال هنوز اکثریت مردم این مارک عینک را فقط و فقط با این طرح میشناسند. عینک آفتابی مردانه و زنانه RayBan دارای شیشه های استاندارد بود و دارای شیشه های uv 400 میباشد که یک محافظ قوی برای چشمان شما میباشد.مطالعات نشان داده است که اشعه ماوراي بنفش مي تواند شانس ابتلا به بيماري هاي خطرناك چشمي نظير آب مرواريد، تحليل رفتگي و آسيب به شبكيه و حتي آفتاب سوختگي را افزایش دهد.


امروزه عينكهاي آفتابي بويژه در ميان جوانان رواج زيادي يافته است اما متاسفانه در اغلب موارد از اين عينك ها به عنوان وسيله تزئيني استفاده مي شود و به همين خاطر در انتخاب نوع آن دقت كافي نمي شود همچنين عده اي عينك آفتابي را وسيله اي غير ضروري مي دانند ولي عينك هاي آفتابي داراي فوايد زیادی نيز مي باشند البته اگر درست انتخاب شوند ودر محيط هايي كه نور شدت زيادي دارد عينك هاي آفتابي به چند روش امكان ديد را بهتر خواهند كرد.
عینک ریبان معتبرترین مارک اروپایی می باشد که مورد استفاده اشخاص معروف جهان نیز می باشد و علاوه بر زیبایی چشمان شما را در برابر تمام مضرات حفظ خواهد کرد.


با خرید عینک دودی ریبن یک عینک مارک دار با کیفیت داشته باشید
در روزهايي كه نور خورشيد شدت زيادي دارد گيرنده هاي نوري شبكيه تحريك مي شوند و حساسيت كنتراست آنها كاهش مي يابد. عينك هاي آفتابي رنگ های نارنجي ، بنفش ، آبي را جذب ميكنند و اين رنگها به صورت رنگ خاكستري با شدتهاي مختلف ديده مي شوند.

در مقابل رنگهاي سبز ، زرد و قرمز با اين عينكها بهتر ديده مي شوند و كنتراست رنگ افزايش مي يابد و همین امر باعث می شود چشمان شما در برابر تمام مضرات در امان باشد…
اکثر بازیگران مطرح دنیا از عینک آفتابی ریبن استفاده می کنند


تصویری از استفاده از عینک ریبن خلبانی را مشاهده می کنید
با خرید اینترنتی عینک آفتابی ریبن برترین برند و مارک عینک آفتابی در اختیار شما خواهد بود

با خرید عینک دودی ریبن مدل خلبانی شما هم مانند بازیگران مطرح از عينك دودي ري بن استفاده مي كنيدطراحی منحصر به فرد وکاملا مهندسی این عینک باعث شده که رضایت 100% مشتریان را به خود داشته باشد شیشه های بزرگ و خمیده عینک آفتابی ریبن اصل کاملا دور چشم شما را می پوشاند و حتی از کنار چشم شما محافظت میکند که نور از کنار چشم شما عبور نکند.


طراحی حرفه ای و استاندارد عینک rayban توانست مخاطبان بی نهایت را به خود جذب کند چون این عینک هم با چهره ی آقایان و هم با چهره ی خانم ها کاملا مقایرت داشته است.

لطفا فیلم عینک ریبن را در زیر مشاهده کنید


قیمت قبلی : 39000 تومان

قیمت جدید با تخفیف یک هفته ایی : 25000 تومان

بعد از سفارش عینک آفتابی کارشناسان فروشگاه با شما تماس خواهند گرفت.تا اتمام فرصت تخفیف یک هفته ایی تنها سه روز باقی است.پس فرصت را از دست ندهیدتوجه : کالاهای پارسین مارکت از نوع درجه یک می باشد مراقب کالاهای بی کیفیت با نام و تصاویر مشابه که با قیمت های کمتر توسط فروشگاه های بدون اعتبار و بدون پشتیبانی پس از فروش عرضه می شود باشید

محصولات مرتبط