تلفن های فروشگاه

از ساعت ۱۰ تا ۱۷2

09107593418

09107593417


بدون رژیم و جراحی لاغر شوید؟ با پوشیدن این گن شکل بدن و هیکلتان را تغییر دهید. SLIM’N LIFT انقلابی بزرگ در باریک کردن بدن و بالا کشیدن چربی های افتاده که بر اثر چاقی و یا پس از زایمان ایجاد شده، بوجود می آورد.


نحوه تولید این محصول به روشهای پیچیده ای برمی گردد که در سفت کردن عضلات و شکل دادن به بدن مؤثرند و در عین حال راحتی و آسایش را هنگام به تن داشتن برایتان به ارمغان می آورند. در دوخت این گن از هیچ سیم یا فنری استفاده نشده است تا شما هیچ فشاری را روی بدنتان احساس نکنید. بلندی آن از زیر خط سینه تا بالای زانو است تا تمام مناطقی که بیشترین درصد تجمع چربی و چاقی را دارند، در بر بگیرد. دو بند برای محکم نگه داشتن آن در قسمت لبه بالایی تعبیه شده که به راحتی قابل تفکیک و جداشدن می باشند تا فقط در مواقع لزوم استفاده گردند.


با گن اسلیم لیفت زیباتر از گذشته باشید
حداقل سه سایز اندام شما جمع تر خواهد شد


امتیارات مثبت گن لاغری اسلیم لیفت زنانه Slim Lift :

• پنهان شدن گن لاغری اسلیم لیفت بعد از پوشیدن لباس های رو کاربرد ساده برای همه افراد با هر سنی
• ارائه در همه سایزها
جنس عالی و مقاوم
• عمر زیاد و مقاومت در برابر پوسیدگی
• ساخته شده از نخ کشی فوق العاده
• در زمان پوشیدن ، سه سایز شما را لاغرتر می کند
• رسیدن هوا به پوست بدن در هنگام پوشیدن
• گن اسلیم لیفت لطیف و براق
• مناسب جهت استفاده زیر لباس های نازک و حریر
• وزن زیاد بدن را با پخش یکسان چربی ها به شکل مناسب تقسیم می کند
• پوست و چربی های قسمت های افتاده را فشرده می کند و سطحی یکدست ایجاد می کند
• احساس فوق العاده در زمان پوشیدن گن
• تمام بخش نیم تنه را در بر می گیرد و در حاصل هر جور چربی زیادی در قسمت شکم ، پشت و ران ها را از خط سینه ها تا بالای زانوهای فرد فشرده می کند
• مناسب جهت استفاده همزمان با لباس های ظریف و بسیار نازک
• وزن زیادی را با پخش کردن یکسان چربی ها به شکل مناسب تقسیم می کند .
• حجم شکم پس از زایمان را درون شکم جمع می نماید
• پوست و چربی های افتاده را سفت می کند و سزحی یکدست ایجاد می کند
• جنس لطیف و مطبوع
• از الیاف طبیعی میکرو فایبر تشکیل شده که از تنفس پوست جلوگیری نمیکند .پرسش های متداول شما در رابطه با گن لاغری اسلیم لیفت زنانه :

آیا از فنر های رایج در سایر گن ها در گن اسلیم لیفت هم استفاده می شود ؟
نه . با خاطری آسوده از گن لاغری اسلیم لیفت بهره ببرید بدون آنکه وحشتی از رفتن فنر یا سیم به بدنتان داشته باشید سفتی و فشار این گن ها به جنس یکتای الیاف آنها ارتباط دارد.

گن اسلیم لیفت میتونه بر آمدگی نواحی پایین سینه ها و پشت کمر را پوشش دهد ؟
گن Slim’n Lift چون بلند است میتونه چربی های زیادی قسمت زیر سینه ها و پشت کمر را ، فشرده کرده و یک سطح هموار از اندام را ایجاد کند . این چربی ها به شکل یکسان در سایر بخش های بدن پخش می شود و علاوه بر کاهش سایز ، بدن شما را سفت و زیبا نشان می دهد .

می شود گن لاغری اسلیم لیفت ، را زیر شلوارهای لی و تنگ نیز پوشید ؟
با گن لاغری اسلیم لیفت قادر خواهید بود هر نوع لباس و با هرسایز و جنس را بپوشید زیرا جنس لطیف گن هیچ گونه بر آمدگی زیر لباس هایتان به وجود نمی آورد.

رمز موفقیت و موثر بودن گن لاغری slim’n lift زنانه اسلیم لیفت چیست ؟
این راز به دوازده قسمت از بدن بر می گردد که تاثیر فراوانی در اضافه وزن و چاق به نظر آمدن دارند گن لاغری اسلیم لیفت زنانه به شکلی تولید شده است تا ناحیه باسن را رو به بالا نگه دارد و چربی های ناحیه پشت و اطراف شکم را پنهان می کند ، به این گونه خط زیر سینه ها بالاتر می آید ، چاقی و چربی هایی که در قسمت ران افزوده شده با پوشیدن یک شلوارک تا سر زانو ، کاملا یک دست و مسطح می کند و توده چربی و پوست افتاده را با فشردن به سمت داخل می کشاند .

گن لاغری زنانه slim’n lift حس گرم شدن و خفگی به وجود نمی آورد ؟
نه ، گن لاغری اسلیم لیفت زنانه با دوخت و الیاف طبیعی که دارد مثل پوست دوم برای بدن شما عمل می کند و به شما حس راحتی و افزایش اعتماد به نفس را هدیه می دهد .

در کل روز تا چه زمانی می توان گن را پوشید ؟
پاسخ به این سوال به نیاز خودتان بر میگردد و هیچ منعی در این کار نیست . در واقع شما میتونید در کل ساعات روز گن لاغری زنانه slim’n liftرا به تن کنید .

نحوه شستن گن لاغری slim’n lift به چه شکل می باشد ؟
شما می توانید این گن را هم به صورت دستی و هم با ماشین بشورید فقط باید با آب سرد بشورید و شوینده های رقیق استفاده کنید و برای خشک نمودن نیز می شود هم گن را بیاویزید و هم روی یک سطح مسطح بیاندازید بعد از شستن با دست ، جهت خشک شدن اول تیشرت را روی یک حوله بندازید تا رطوبت اضافی آن را بگیرد و بعد گن را آویزان کنید.

اگه گن اسلیم لیفت مقداری تنگ باشد ، آیا سایز نادرست خرید کرده ام یا باید این تنگی را تحمل کنم ؟
اصلا نیازی به تحمل حالت تنگی و احساس بد نمی باشد از خاصیت های الیاف این گن این می باشد که خاصیت لاستیکی و کش آمدن زیاد دارد اگر اندازه گن خود را با دقت انتخاب کردید اما کمی درآن احساس تنگی دارید میتونید خیلی ساده گن را روی یک مکان مسطح پهن کنید و دستان خود را در داخل گن بکنید و به دو طرف بکشید . این روش را چند بار انجام بدید تا پارچه گن حالت گشاد تر و راحت تری داشته باشد و شما زمان تن کردن ، وجود اون رو در بدن و زیر لباس ها حس نکنید.

گن لاغری اسلیم لیفت از چه جنسی تشکیل شده است ؟
با پیشرفت زیادی که در عرصه بافندگی و الیاف ارگانیک به وجود آمده است ، گن لاغری اسلیم لیفت زنانه Slim Lift از فن آوری کربنیک شدن الیاف با ذره های کربن درخت بامبو تشکیل شده است که از آخرین پیشرفت ها در زمینه پوشاک طبی است . الیاف طبیعی گن به شکل بی نظیر لطیف می باشند و به شکل متخلخل است و به همین علت بو و عرق بدن را به شکل کامل جذب می کند و با این عمل پوست خشک و خنک می شود.

فن آوری کربن دار شدن الیاف به چه شکل است ؟

این تکنولوژی عملی است که در آن ذرات کربن گیاه بامبو را در طی چند مرحله صنعتی ، به پلی استر می افزایند . در واقع ذرات کربن در بین الیاف پلی استر مخلوط می شوند . این الیاف طبیعی را برای تولید این گن استفاده کرده اند تا قدرت جذب زیادی داشت باشد و رطوبت و عرق بدن را به خود بگیرد و همینطور مثل یک تار ، مولکول های بوی نامطبوع رادر بر بگیرد و سریعا از بین ببرد.

آیا نوعی بند یا دکمه جهت جلوگیری از پایین آمدن کش آن در گن وجود دارد ؟
الیاف لاستیک مانند و کشی که در بخش لبه بالایی و همینطور لبه پایینی گن اسلیم لیفت تعبیه شده ، به هیچ وجه لا نمی خورد و مثل جنس خود گن ، ظریف و لطیف می باشد.

گن لاغری اسلیم لیفت Slim and Lift چطور به اون چیزی که شما ادعا می کنید می رسد؟
گن لاغری اسلیم لیفت Slim Lift شامل برگه ها و پنل های سفت کننده می باشد که به شکل بی نظیری برای آب کردن و محکم کردن چاقی شکمتان در زمان کم ساخته شده اند . اسلیم لیفت Slim Lift می تواند کمر شما را برای خوش فرم به نظر آمدن محکم و راست می کند.

آیا با تن کردن این گن لاغری در تغییری در حجم بدن و لباس ها به وجود می آید ؟
بلافاصله بعد از پوشیدن گن لاغری زنانه Slim Lift ، جوری چربی های بد شکل بدنتان ، به کل متناسب پخش می شود که تا سه سایز ، سایزشما را عوض می کند.


قیمت قبلی : 23000 تومان

قیمت با تخفیف یک‌هفته ایی : 15000 تومات
توجه : کالاهای پارسین مارکت از نوع درجه یک می باشد مراقب کالاهای بی کیفیت با نام و تصاویر مشابه که با قیمت های کمتر توسط فروشگاه های بدون اعتبار و بدون پشتیبانی پس از فروش عرضه می شود باشید

محصولات مرتبط