تلفن های فروشگاه

از ساعت ۱۰ تا ۱۷2

09107593418

09107593417


احتمالاً هنگام رانندگی در جاده یا خیابان، افرادی را دیده باشید که پس از پنچر شدن لاستیک خودرو، مستأصل و درمانده کنار گذرگاه ایستاده‌اند و منتظر کمک کسی برای تعویض لاستیک هستند. حتی شاید هم خود شما یکی از همان‌ها بوده‌اید؟!پنچر شدن لاستیک در حین رانندگی می‌تواند منجر به یکی از بدترین تجربه‌های رانندگی شود، به‌ویژه اگر این حادثه وقتی رخ دهد که با سرعت رانندگی می‌کنید.


البته این اتفاق در حالت ثابت هم ممکن است رخ دهد، کافی است کناری پارک کنید و یک کودک تُخس با یک حرکت باد لاستیک شما را خالی کند!اگر در دور افتاده ترین جاده‌ها و روستاها و هنگام مسافرت با پنچری تایر خودرو مواجه شده‌اید!

اگر خانم محترمی هستید که قادر به باز کردن پیچ‌ها برای تعویض چرخ پنچر شده نیستید!

اگر هنگام رساندن یک فرد بیمار به بیمارستان دچار این مشکل شده‌اید!

اگر در گرمای تابستان و یا زیر باران شدید ماشینتان پنچر شده است!

اگر در برف و سرمای زمستان دچار این مشکل شده‌اید!

اگر فرصت کافی برای تعویض چرخ پنچر شده ندارید!

اگر در جایی هستید که دسترسی به آپاراتی ندارید!

اگر آشنایی به نحوه‌ی تعویض چرخ ندارید!

اگر لاستیک زاپاس همراه ندارید!

دیگر نگران نباشید …

زمانی که لاستیک خودرو پنچر می‌شود، معمولاً تنها راه حل، تعویض لاستیک زاپاس است و بعد رفتن به آپاراتی تا لاستیک پنچرشده را پنچرگیری کند. اما تعویض زاپاس در هرشرایطی امکان پذیر نیست. ممکن است فرد توان این کار را نداشته باشد یا وقت کافی برای این کارِ زمان‌بر در اختیار نداشته باشد. لازم است به شما مژده دهیم که دیگر از این به بعد نگران پنچری لاستیک ماشینتان نباشید؛ زیرا راه‌حل ساده‌تری هم برای پنچرگیری ماشین وجود دارد و آن استفاده از اسپری پنچرگیری لاستیک است.با اسپری بادکننده و پنچر گیر می‌توانید در عرض ۲-۳ دقیقه و بدون نیاز به تعویض چرخ، پنچری تایر را رفع کرده؛ لاستیک را حتی باد کنید و زمان ۱۰-۱۵ دقیقه‌ای تعویض لاستیک را به دو سه دقیقه کاهش دهید.

دیگر تعویض لاستیک در گرمای طاقت‌فرسای تابستان و یا سرمای شدید زمستان و در مکان‌های نامناسب شما را اذیت نخواهد کرد؛ چون پس از رفع پنچری موقتی با این اسپری، در زمان و مکانی مناسب می توانید تایر پنچر را تعویض نمایید.


حوه استفاده از اسپری پنچرگیری و باد کننده تایر:

۱ – حتی الامکان عامل ایجاد پنچری (شیشه – میخ و …) را از روی تایر بردارید، قبل از استفاده اسپری را ۱ تا ۲ دقیقه به‌خوبی تکان دهید.

۲ – اگر هوا سرد است اسپری را با مالش دست یا گرفتن مقابل بخاری خودرو گرم کنید.

۳ – شلنگ سر محصول را به سر سوزن تایر ببندید.

۴ – درب محافظ سر محصول را بردارید و حتماً آن را واژگون کنید.

۵ – دکمه سر اسپری را فشار دهید و تا باد شدن کامل تایر اینکار را انجام دهید، پس از این‌کار تایر در جا باد شده و شما قادر به حرکت هستید؛ اما برای پخش شدن کامل مواد داخل تایر۶ الی ۹ کیلومتر خودرو را به حرکت درآورید تا اسپری، محل پنچر شده را ترمیم کند. مواد وارد شده به داخل تایر به‌خاطر حرکت و فشار خودرو به‌طرف محل پنچر شده حرکت کرده و آن‌را مسدود می کند.کیفیت عالی و تضمینی

قیمت قبلی : 18000 تومان

قیمت با تخفیف یک هفته ایی : 12000 تومان
توجه : کالاهای پارسین مارکت از نوع درجه یک می باشد مراقب کالاهای بی کیفیت با نام و تصاویر مشابه که با قیمت های کمتر توسط فروشگاه های بدون اعتبار و بدون پشتیبانی پس از فروش عرضه می شود باشید

محصولات مرتبط