تلفن های فروشگاه

از ساعت ۱۰ تا ۱۷2

09107593418

09107593417


گردنبند مرغ آمین

سنگ های فیروزه ای رنگ رگه دار زیبایی آن را دو چندان کرده است

پلاکی با کیفیت دارای ثبات رنگ فوق العاده بالا

گردنبند آمین را از تولید به مصرف از ما تهیه کنید


سریال شهرزاد که این روزها حسابی در شبکه نمایش خانگی و به عبارتی در شبکه نمایش اینترنتی هم حسابی غوغا کرده است.در این سریال بازیگر نقش شهرزاد که ترانه علیدوستی می باشد یک گردنبند هدیه می گیرد که به گردنبند مرغ آمین هم معروف است ، بهمین دلیل درخواست و تقاضای بینندگان این سریال باعث شد که تولید وفروش گردنبند مرغ آمین آغاز گردد.

گردنبند مرغ آمین



بعد از فروش بالای سریال شهرزاد این بار نوبت گردنبند مرغ آمین رسید تا بتوانیم آن را مستقیما به شما عرضه نماییم تا بتوانید با استایل خود ست نموده و گردنبند مرغ آمین را نیز به کلکسیون زیورآلات خود اضافه نمایید.


گردنبند مرغ آمین نمونه ی دیگری از محصولات مهم سریال پر طرفدار شهرزاد می باشد که گردنبند آن در گردن بازیگر زن،یعنی ترانه علیدوستی جلوه گری می کند.


این گردنبند سریال شهرزاد از جنس استیل ؛ ساخته شده با هنر دست ایرانی ؛ پلاک و زنجیر این ست استیل می باشد که مرغش آب کاری شده است ، البته در ساخت زنجیر این ست از فیروزه هم استفاده شده است.



مرغ آمین چیست؟
مرغ آمین در فرهنگ مردم کشور ما ، نام فرشته ای است که مدام در حال پرواز است و مرتباً ذکر آمین بر لب دارد . این گونه نقل شده است که اگر کسی چیزی بخواهد و دعایی کند ، اگر مرغ آمین از بالای سر او عبور کند و آمین گوید ، دعا و خواسته او اجابت خواهد شد. از سویی دیگر اینگونه بیان شده است که آمین نام ستاره ای نیز می باشد که به هنگام طلوع آن ، دعا و خواسته افراد برآورده می گردد. اما بسیاری از افراد هستند که مرغ آمین را با تفاوت هایی ، از شعر نیما یوشیج می شناسند.
گردنبند مرغ آمین : گردنبند مرغ آمین با تخفیف ویژه فقط 20000 تومان به مدت یک هفته


گردنبند مرغ آمین:

گردنبند از جمله زیورآلاتی هستند که بسیار مورد توجه خانم ها می باشند،به همین خاطر است که عرضه کنندگان زیورآلات هر روزه طرح های جدید و نوینی از گردنبند را ، طراحی ، تولید و ارائه می کنند ، طرح های ساده ، طرح های کارشده و ... ، گردنبندی که در طراحی آن ها سعی شده تا خواسته هر فردی و با هر سلیقه ای تأمین شود .



گردنبند مرغ آمین :

گردنبند مرغ آمین ، دارای طراحی فوق العاده زیبا و منحصر به فردی است ، به شکلی که نظر افراد زیادی را برای خرید به خود جلب نموده است. گردنبندی که پلاک آن از جنس برنج آبکاری شده و حاصل ذوق و هنر ایرانی است و زنجیر آویز آن از جنس استیل/فیروزه می باشد.گردنبند مرغ آمین نمادی از عشق و محبت است.

ویژگی های گردنبند مرغ آمین:

  • # برگرفته شده از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد
  • # مرغ آمین از جنس استیل عالی
  • # طراحی بی نظیر
  • # ست فوق زیبا با ظاهری متفاوت
  • # جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید
  • # نمادی از عشق و محبت
  • مناسب با هر سلیقه ای

قیمت با تخفیف ویژه :20000 تومان




توجه : کالاهای پارسین مارکت از نوع درجه یک می باشد مراقب کالاهای بی کیفیت با نام و تصاویر مشابه که با قیمت های کمتر توسط فروشگاه های بدون اعتبار و بدون پشتیبانی پس از فروش عرضه می شود باشید

محصولات مرتبط