تلفن های فروشگاه

از ساعت ۱۰ تا ۱۷2

09107593418

09107593417


این مجسمه فرشته رنگی از جنس سرامیک مرغوب ساخته شده است که ماندگاری و کیفیت این فرشته سرامیکی بالدار را بالا برده است و این محصول با دقت فراوان و رنگ های زیبا رنگ آمیزی شده که همراه بالعاب کاری فوق العاده و براق می باشد.

مجسمه فرشته سرامیکی بالدار


جنس از سرامیک
ظرافت بسیار بالا با جزییاتی مثل کلاه، گل و پاپیون
ارتفاع 10 سانتی متر
وزن 200 گرم، وزن بسته بندی مناسب جهت ارسال با پست 1 کیلوگرم

مجسمه های سرامیکی فروشگاه کادورنگی از جمله مجسمه های بسیار با ظرافتند. جلا و درخشش سرامیک همراه با جزییات بسیار زیاد این مجسمه ها، به آنها جلوه ای متفاوت بخشیده است.


دختربچه ی تصویرسازی شده با ژستی زیبا و دلفریب ظاهری خاص به این مجسمه ی زیبا داده است. مجسمه های کوچک اگرچه شاید در دکورهای خانگی در نگاه اول به چشم نیایند، اما قطعا در کنار سایر وسایل دکوری می توانند بیننده را به راحتی به خود جذب کنند. مجسمه سرامیکی فرشته رنگی تنها ۱۰ سانتی متر ارتفاع دارد و جزییاتی مثل کلاه، پایپیون، بال ها و چهره بسیار ظریف آن جذابیت آن را دو چندان کرده است.

مجسمه ها گزینه هایی مناسبی برای دختر خانم ها و خانم های جوان، یا کلکسیون های مجسمه هستند. بعلاوه مجسمه های کوچک در کنار سایر محصولات کادویی یا حتی روی کیک ها قابل نمای زیبایی را ایجاد می کنند.این مجسمه زیبا با طرح ها و رنگ های مختلف می باشد ، با هدیه دادن آن دوستان خود را خوشحال کنیدصورت های این فرشته ها با ظرافت و دقت بالایی طراحی شده که خیلی دیدنی و زیبا می باشد همچنین زاویه ی دید این فرشته ها به راحتی قابل تشخیص می باشد.

گل های به کار رفته در این محصول شامل گلبرگ های صورتی از جنس سرامیک که با مهارت خاصی ساخته شده ، زیبایی و ارزش کار را زیاد کرده است.


قیمت: 38,000 تومانتوجه : کالاهای پارسین مارکت از نوع درجه یک می باشد مراقب کالاهای بی کیفیت با نام و تصاویر مشابه که با قیمت های کمتر توسط فروشگاه های بدون اعتبار و بدون پشتیبانی پس از فروش عرضه می شود باشید

محصولات مرتبط