تلفن های فروشگاه

از ساعت ۱۰ تا ۱۷2

09107593418

09107593417


کاسه برگ سرامیکی پرنده به طول 19 عرض 14 و ارتفاع ۴ سانتیمتر با وزن 480 گرمی از جنس سرامیک لعاب کاری شده به رنگ سفید می باشد که میتوان برای جا شمعی ، ظرف ادویه و یا ظرف هفت سین استفاده نمود.

ایده آل بذای جا شمعی

جاشمعی زیبا با طرح برگ درخت انگور و پرنده ساخته شده از سرامیک.

ارتفاع4 سانتیمتر

طول19 سانتیمتر

عرض14 سانتیمتر

وزن480 گرم

تعداد1 عددی

جنس سرامیک
طراحی این کاسه برگ سرامیکی پرنده از مدل برگ درخت توت سفید بوده که دقت و ظرافت در تولید این کاسه بسیار بالا می باشد که حتی نقش مویرگ های برگ هم به راحتی قابل رؤیت و لمس است.

روی لبه ی این کاسه برگ دو پرنده ی کوچک در نظر گرفته شده که با دقت بالایی بال و پر و صورت این پرنده را ساخته شده که جلوه ی زیبایی را به این کاسه داده است.


این کاسه برگ سرامیکی پرنده می تواند یک مورد خوب برای کسانی باشد که می خواهند تزیین دکور محل مورد نظر خود را شاد تر سازند و همچنین می تواند یک هدیه عالی برای دوستان و همکارانتان باشد .

این محصول به علت کوچک بودن، فضای زیادی را اشغال نکرده و به راحتی می توانید آن را در هر جایی که می خواهید استفاده کنید .قیمت: 25,000 تومانتوجه : کالاهای پارسین مارکت از نوع درجه یک می باشد مراقب کالاهای بی کیفیت با نام و تصاویر مشابه که با قیمت های کمتر توسط فروشگاه های بدون اعتبار و بدون پشتیبانی پس از فروش عرضه می شود باشید

محصولات مرتبط