تلفن های فروشگاه

از ساعت ۱۰ تا ۱۷2

09107593418

09107593417


اگر می خواهید از یک ظرف نگهدارنده ی با کیفیت و با طراحی زیبا برای نگهداری موادغذایی خشک استفاده نمایید ظرف نگهدارنده طرح موز ،انگور و هویچ بهترین انتخاب برای شما می باشد. ظرف نگهدارنده طرح موز از پلاستیک با کیفیت تهیه شده و برای نگهداری خوراکی، بیسکویت و میوه های کودکان دلبند شما در مدرسه نیز کاربرد دارد و با طراحی ظاهری که دارد بچه ها را مشتاق برای صرف انواع موادغذایی می کند. نوآوری، کیفیت و زیبایی را با محصولات این فروشگاه تجربه نمایید.


قطر 7 سانتی متر

طول 22 سانتی متر

وزن 60 گرم

قابلیت شست و شو در ماشین ظرفشویی

جنس بدنه پلاستیک

دارای کلیک باز و بسته شدن درب محصول .

بسته بندی شامل: 2 عدد موز و انگور وهویچ

حفاظت از موز انگور و هویچ خود را از کبودی له شدگی

متناسب با اندازه یک موز و هویچ و انگور
ایده آل برای مدرسه، کشتی، شناگران، دوچرخه سواران، گلف بازان، صخره نوردان و کمپرس

دریچه های کوچک از دو طرف که می توانند موز و انگور و هویچ تازه شما را حفظ کنند، شما نیز می توانید آن را با سوراخ آویزان کنیدبا این محصول می توانید موز و انگور و هویچ خود را تازه نگه دارید و می توانید آن را با سوراخ آویزان کنید . شما همچنین می توانید دیگر میوه های کوچک را در آن ذخیره و حفاظت کنید .

طرح SMART دریچه های کوچک در دو طرف که می توانند موز و انگور و هویچ شما را تازه نگه دارند. شما همچنین می توانید آن را با حلق آویز پلاستیکی آویزان کنید.

مناسب برای مدرسه، کشتی، شناگران، دوچرخه سواران، گلف باز، صخره نوردان و کمپ ها!

موز پلاستیکی، راه حل ایده آل برای حفظ و حمل موز بدون آسیب رساندن به آنها میباشداگر می خواهید از یک ظرف نگهدارنده ی با کیفیت و با طراحی زیبا برای نگهداری موادغذایی خشک استفاده نمایید ظرف نگهدارنده طرح هویج تیتیز بهترین انتخاب برای شما می باشد. ظرف نگهدارنده طرح هویج تیتیز از پلاستیک با کیفیت تهیه شده و برای نگهداری خوراکی، بیسکویت و میوه های کودکان دلبند شما در مدرسه نیز کاربرد دارد و با طراحی ظاهری که دارد بچه ها را مشتاق برای صرف انواع موادغذایی می کند. نوآوری، کیفیت و زیبایی را با محصولات تیتیز تجربه نمایید.

تیتیز پلاستیک از سال 1993 فعالیت رسمی خود را در کشور ترکیه به ثبت رسانید.
تیتیز یکی از بهترین برندها در زمینه ی تولید ابزارآلات آشپزخانه و محصولات پلاستیکی است.
کیفیت، نوآوری و زیبایی از ویژگی مهم محصولات تیتیز است که خانم های خوش سلیقه را به سمت خود جذب می کند.


قیمت: 10,000 تومان

توجه : کالاهای پارسین مارکت از نوع درجه یک می باشد مراقب کالاهای بی کیفیت با نام و تصاویر مشابه که با قیمت های کمتر توسط فروشگاه های بدون اعتبار و بدون پشتیبانی پس از فروش عرضه می شود باشید

محصولات مرتبط