تلفن های فروشگاه

از ساعت ۱۰ تا ۱۷2

09107593418

09107593417


چای ساز و قهوه جوش همراه یا جادویی در عرض 20 ثانیه چنان آب را بجوش می آورد که باورتان نمی شود! با استفاده از این چای ساز در مدت کوتاهی می توانید یک چای دبش و یا یک قهوه عالی تهیه و نوش جان کنید. همچنین برای آماده کردن قهوه نیاز به هیچ ابزار اضافی مانند قاشق و ... ندارید زیرا درکنار این دستگاه یک قاشق فانتزی و زیبا قرار گرفته است.ویژگیهای چای ساز و قهوه جوش همراه:

- قابل اتصال به برق شهری
- المنت فوق العاده قوی
- کوچک،سبک و قابل حمل
- جنس بدنه نشکن و مقاوم
- مجهز به قاشق مخصوص پلاستیکیطریقه مصرف:
چای ساز را به اندازه مورد نیاز از آب پر کرده و آن را روشن کنید پس از 20 ثانیه آن را از برق جدا نمایید آب جوش شما آماده است.می توانید از آن برای تهیه چای،قهوه،نسکافه و ... استفاده نمایید.دستگاه چایی ساز و قهوه جوش همراه بسیار کم حجم و سبک با وزنی معادل 198 گرم و در ابعاد کوچک و جمع و جور 16*16 سانتی متر ویژه مسافرت طراحی شده است.چای ساز و قهوه جوش مسافرتی ، همراه با یک قاشق ارائه می گردد و ایده آل برای استفاده در مسافرت،محل کار،خوابگاه دانشجویی و... است.اگر زیاد نوشیدنی های داغ مانند چای و یا قهوه می نوشید و یا زیاد به مسافرت می روید می توانید چای ساز و قهوه جوش مسافرتی خود را خریداری و در طول سفر استفاده نمایید.چای ساز و قهوه جوش همراه نیم لیتر دارای ظرفیت نیم لیتری جهت تهیه چای و قهوه می باشد.این دستگاه چای ساز همراه دارای یک سری ویژگی هایست که آن را از سایر روش های تهیه چای و قهوه متمایز می سازد.
کوچک و سبک است و مناسب استفاده در مسافرت و محل کار می باشد.


قیمت قبلی : 25000 تومان

قیمت با تخفیف یک هفته ایی : 15000 تومان

توجه : کالاهای پارسین مارکت از نوع درجه یک می باشد مراقب کالاهای بی کیفیت با نام و تصاویر مشابه که با قیمت های کمتر توسط فروشگاه های بدون اعتبار و بدون پشتیبانی پس از فروش عرضه می شود باشید

محصولات مرتبط