تلفن های فروشگاه

از ساعت ۱۰ تا ۱۷2

09107593418

09107593417


خرید اینترنتی سطل زباله مخصوص اتومبیل

بوی نوی خودروی صفر را همه دوست دارند؛ ولی در اغلب موارد به دلیل نگه‌داری نامناسب بعد از گذشت مدت‌زمانی از خرید و استفاده‌ی ماشین، نه‌تنها بوی خوشایندی از داخل اتومبیل استشمام نمی‌شود؛ بلکه لکه و جرم‌ها چهره‌ی ناخوشایندی برای اجزای داخل خودرو به وجود می‌آورند.این‌جا است که تمیزی خودرو اهمیت خود را نشان می‌دهد. دلیلش مشخص نیست ولی بسیاری افراد بیش‌تر به نظافت ظاهر ماشین خود توجه می‌کنند تا محیط داخلی آن. البته تمیز نگاه‌داشتن ظاهر بیرونی خودرو ساده‌تر از نظافت داخل آن است؛ ولی در صورتی که مدت زیادی از عدم رسیدگی به نظافت داخل اتومبیل بگذرد، تمیز کردن آن به کار بسیار سخت و زمان‌بری تبدیل می‌شود. ازاین‌رو باید کمی در این زمینه حرفه‌ای برخورد کرد.


تا پیش از دهه‌ی ۱۹۸۰، نظافت حرفه‌ای یا فنی ماشین اهمیت چندانی نداشت. شاید به این دلیل که برخلاف امروز، افراد زمان چندان طولانی با خودرو رانندگی نمی‌کردند.


طبق آمار انجمن ملی فروشندگان اتومبیل آمریکا، در اواخر دهه‌ی ۱۹۷۰، عمر هر ماشین برای آمریکایی‌ها فقط سه سال بود؛ درحالی‌که امروز میانگین عمر وسایل نقلیه جاده‌ای بیشتر از یازده سال است.

بسیاری از ما بر این باوریم که می‌بایست با دقتی بیشتر از همیشه خودرویمان را تمیز نگه‌داریم؛ بلکه بتوانیم یک سال کامل از خودرویی پاکیزه و تمیز استفاده کنیم. چراکه به‌هرحال ساعاتی از روز را درون آن سپری می‌کنیم و تمیز بودن محیط داخل خودرو موجب شادابی استفاده‌کننده خواهد بود.


گاهی وضعیت داخل خودرو به حدی می‌رسد که دیگر نمی‌توان کثیفی آن را تحمل کرد و این در صورتی است که نظافت داخل خودرو علاوه بر مشکل بودن آن بسیار وقت‌گیر هم هست.


پس بهترین و آسان‌ترین راه برای تمیز بودن داخل خودرو، جلوگیری از ریختن زباله‌های مختلف و کثیف شدن آن می‌باشد. یعنی قبل از این‌که ماشین به زباله‌دانی تبدیل شود، آشغال و زباله‌ها را در سطل مخصوص بریزیم. در این صورت دیگر نیازی هم به‌زحمت و وقت گذاشتن برای تمیز کردن داخل خودرو نیست.


پیشنهاد ما به شما برای این منظور، استفاده از سطل زباله ماشین است که قابلیت نصب در قسمت‌های مختلف خودرو را دارد، از تنوع رنگ برخوردار است و قابل شست‌وشو می‌باشد.


ویژگی‌های سطل زباله اتومبیل:

  • سطل زباله داخل خودرو
  • سطل آشغال دو طرفه
  • قابل استفاده در ماشین یا در کنار میز کار
  • قابل نصب در قسمت‌های مختلف خودرو
  • دارای گیره‌ی نصب
  • وسیله‌ای بی‌نظیر برای جلوگیری از کثیف شدن ماشین
  • وسیله‌ای کاربردی برای حفظ محیط زیست
  • قابل شست و شو
  • در رنگه‌ای متنوع
  • ارسال رنگ به صورت تصادفی (رندومی) است.


اگر زمان زیادی در خودرو خود سپری می کنید و یا دارای فرزند هستید، حتما تمایل دارید که زباله‌های خود را در محفظه و مکان خاصی جمع آوری کنید. یا اگر در داخل ماشین از نوشیدنی و خوراکی استفاده می‌کنید به جای این‌که زباله‌های خود را بیرون از ماشین بریزید و باعث آلوده شدن محیط زیست شوید و یا آن‌ها را در گوشه کنار ماشین بریزید و بعداً وقت زیادی را برای جمع آوری زباله ها و تمیز کردن ماشین بگذارید.در نگاه اول دو راه حل وجود دارد: اولین راه ریختن زباله‌ها داخل کیسه فریزر است که همه می‌دانیم نایلون و پلاستیک به سختی و در طول صدها سال جذب محیط زیست شده و برای آن بسیار خطر ناک است. راه دوم استفاده از این سطل زباله می‌باشد که هم کم حجم است و هم بسیار کاربردی.


حتماً هنگام رانندگی در جاده‌ها یا خیابان‌ها با صحنه‌ی زشتی که برخی از رانندگان رقم می‌زنند و آشغال‌هایشان را با بی‌توجهی بیرون از ماشین‌شان خالی می‌کنند، مواجه شده‌اید. این کار واقعاً باعث تأسف است و انسان تعجب می‌کند که چطور بعضی افراد به این راحتی به محیط زیست ضربه می‌زنند و واقعاً با چه تصوری زباله‌ها را در خیابان و بیایان رها می‌کنند؟! این افراد بعد از این که به خود آمدند و متوجه کار زشت خود شدند، می‌توانند با تهیه‌ی یک سطل زباله کوچک مشکل تمیز نگه‌داشتن خودروشان را حل کنند.

درست است که این سطل زباله، گیره‌ی مخصص نگه‌دارنده و اتصال به قسمت‌های مختلف خودرو را دارد؛ ولی صرفاً برای داخل اتومبیل طراحی نشده و در میز کار یا هر جای دیگر نیز می‌توان از آن بهره برد.
قیمت قبلی : 25000 تومان

قیمت پارسین مارکت با تخفیف یک هفته ایی : 15000 تومان
توجه : کالاهای پارسین مارکت از نوع درجه یک می باشد مراقب کالاهای بی کیفیت با نام و تصاویر مشابه که با قیمت های کمتر توسط فروشگاه های بدون اعتبار و بدون پشتیبانی پس از فروش عرضه می شود باشید

محصولات مرتبط