تلفن های فروشگاه

از ساعت ۱۰ تا ۱۷2

09107593418

09107593417


وسیله ای که همه آقایان بدان نیاز دارند!

ریش تراش شارژی Gemei ایده آل برای همه آقایانی که به زیبایی خود اهمیت می‌دهند. ریش تراش شارژی Gemei دارای باتری با دوامی است که استفاده از‌ آن را بسیار باب میل می‌کند. این ریش تراش را می‌توان در مسافرت ها، در جاده و هر جای دیگری بکار برد و از آن لذت برد.
اگر یک قرار کاری در شهر دیگری دارید و می خواهید در هنگام جضور در جلسه و یا در هنگام قرار، شیک و تمیز و جذاب به نظر برسید و همگان به تماشای خود وادارید؛‌ ریش تراش شارژی Gemei قابل حمل برای شما بهترین گزینه است. این ریش تراش بسیار کوچک و سبک بوده و استفاده از آن بسیار ساده و بدون خستگی است. شارژ آن بسیر سریع و دوام باتری آن بالاست.
اگر هنوز هم شک دارید؛ به قیمت بسیار مناسب آن فکر کنید که در مقایسه با همه نمونه های دیگر بسیار مقرون به صرفه است. پس منتظر چه هستید. همین الان ریش تراش شارژی Gemei از فروشگاه خود خریداری کنید و جذابیت را برای خودتان به ارمغان آورید.


برچسب ها: لوازم بهداشتی و زیبایی , ریش تراش شارژی , ریش تراش قابل حمل , ریش تراش شارژی Gemei , ریش تراش شارژی کادوئی ,توجه : کالاهای پارسین مارکت از نوع درجه یک می باشد مراقب کالاهای بی کیفیت با نام و تصاویر مشابه که با قیمت های کمتر توسط فروشگاه های بدون اعتبار و بدون پشتیبانی پس از فروش عرضه می شود باشید

محصولات مرتبط